Tritone Sapphire 01 Keramická mozaika DUNIN (7,5 x 22,7 cm/ks)

Neohodnotené
€1,75 / ks
5 - 14 dní

Geometrické obklady z kolekcie DUNIN Tritone sú efektnou kombináciou tradície a moderného dizajnu. V závislosti od použitých farieb a prvkov môžete získať moderný alebo klasický interiér.

Uvedená cena  je za 1 ks mozaiky v rozmere cca 7,5 x 22,7 cm.
 

TECHNICKÉ  ÚDAJE:

Farba modrá
Materiál keramika
Rozmery 7,5 x 22,7 cm
Počet kusov na 1m2 71,42 ks / m2
Cena za m2 212,00 €
Výrobca DUNIN
Kolekcia Tritone

 

Štrukturálne dlaždice Tritone s trojrozmerným povrchom sú alternatívou k tradičnej keramike a umožňujú Vám hrať sa nielen s farbami, ale aj s textúrami, pretože existujú v plochých, konvexných aj konkávnych formách – v miestnostiach sa vytvára trojrozmerný efekt. Obklady určujú nový trend usporiadania a zároveň porušujú stereotyp použitia výrobkov obdĺžnikového tvaru v kúpeľniach, čím vytvárajú efekt luxusných stien. biela, béžová, matná čierna, modrá. Samostatne sa dá objednať obklad vypuklý, plochý, s priehlbinou alebo ich kombinácia.

Kolekcia TRITONE je dizajnérmi navrhnutá tak, že si môžete vyskladať stenu zo všetkých troch druhov jednotlivých kúskov - hladkej, s okrajom aj vypuklej.

Použitie:

  • doporučené ako prvky interiérových riešení
  • steny kúpeľní, kuchýň, salóniky, jedálne, obchodné priestory

Vhodné lepidlá, špárovacie hmoty a ostatné potrebné pomôcky nájdete v sekcii príslušentstvo.

 

O značke DUNIN

Firma DUNIN sa zaoberá návrhom a výrobou dekoračných a obkladových produktov. Skupina mladých projektantov vytvára kolekcie, ktoré sledujú aktuálne módne trendy. Nimi ponúkané série sú charakterizované odvážnym designom a bohatou farebnosťou. DUNIN vytvára vzory, ktoré umožňujú odvážne, extravagantné riešenia pre Vaše nápady.

Kód Kód: 2607
Meno značky: DUNIN
Kategória: Keramické mozaiky
Farba: modrá
Kolekcia: Tritone
Materiál: keramika
Späť do obchodu