HOHENBERGER - Vliesové tapety - KREATIVA - 64881

Neohodnotené
€43,50 / ks
Skladom

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Tapeta: Kreativa - 64881
Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m
Opakovanie vzoru (raport) : 0 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: slabo mentolový
Odtieň vzoru: strieborný
 
Tapety kolekcie Kreativa sú inšpirované nekomplikovanými vzormi, farbami, mladosťou i krásou za rozumnú cenu a preto s potrebnou dávkou sviežosti a zmyslom pre cit pretvárajú vaše domovy na očarujúce interiéry. Ďalšou známkou ich neprekonateľnej kvality je fakt, že sa udržateľne vyrábajú v Nemecku, stopercentne bez PVC, plastifikátorov a iných rozpúšťadiel, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravú klímu či životné prostredie vášho domova. 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Kód Kód: 1139
Meno značky: HOHENBERGER
Kategória: Kreativa
Farba: zelená, mentolová
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná
Povrch: trblietavý
Vzor: pruhy
Späť do obchodu