Vianočné prestieranie - zlaté, sada 2 ks

Neohodnotené

Uvedená cena je za sadu 2 ks prestierania. V prípade záujmu sa môžete rozhodnúť pre rôzne farebné kombinácie s ostatnými textilnými doplnkami tejto kolekcie. 

 

€32,30 / ks
Skladom

Jedinečné textílie pre sviatočné ale aj každodenné stolovanie krásne doplnia váš interiér. Elegancia, odlesky svetla a moderný geometrický vzor ladia s klasickým, minimalistickým ale aj moderným industriálnym dizajnom. Výnimočné textílie z prémiovej látky od prestížneho výrobcu. 

Balenie: dodávané vo vkusnej krabičke, vhodné ako darček

Zloženie: 70% polyester/ 30% bavlna

Ošetrovanie textilu:  

Odolnosť: výrobky z tejto textílie sú dostatočne odolné aj pri viacnásobnom použití, výrobca uvádza, že látka môže slúžiť aj ako čalún (21000 otáčok)

O značke: Silnú pozíciu značky Prestigious Textiles PT  už od roku 1988 zabezpečuje produkcia tkanín z ušľachtilých textílií v tradičných či moderných vzoroch, od bavlny s potlačou až po nádherné vyšívané hodváby. ktoré vo Veľkej Británii ale aj vo svete oceňujú zákazníci, architekti a dizajnéri. Vďaka desiatkam kolekcií, ktoré sa každoročne vydávajú v obrovskej škále štýlov, je vždy možné  v ponuke značky PT  objaviť niečo nové a vzrušujúce.

Kód Kód: 3141
Meno značky: Kapamat AG
Kategória: Obrusy, štóly a prestieranie
Späť do obchodu